youngchess.com



Gens una sumus - Suntem o familie Actualizat la: 18.09.2017 06:30:42
Turnee pe scurt
<< Inapoi
Memorial Sadoveanu 2008 - juniori

Clasament final

Place Name                          Feder Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Procopovici, Dumitru          NC        401 8        39.5  50.0   40.0
 2-5  Lesnic, Galina                NC        401 7        41.0  53.5   39.0
      Grama, Cristian               NC        401 7        38.5  50.5   36.0
      Oprita, Matei                 II        565 7        37.5  49.0   36.0
      Olinici, Emanuel              II        472 7        37.5  48.5   35.0
  6   Abramciuc, Marius             NC        401 6.5      44.5  57.5   39.0
7-10  Pasniceanu, Iris Stefania     II        525 6        39.0  49.0   32.0
      Iliazova, Iulia               NC        401 6        34.0  44.5   31.5
      Calin, Alexandru              III       464 6        33.0  42.5   26.0
      Rameder, Carol Sebastian      II        525 6        32.0  41.0   24.5
11-16 Cibotaru, Alexandru           NC        401 5.5      41.5  52.0   31.0
      Roibu, Codrin                 III       436 5.5      35.0  46.0   29.5
      Dumitras, Teodora Iarina      I         608 5.5      34.5  44.5   26.5
      Constandache, Andrei          NC        401 5.5      34.0  43.5   23.5
      Munteanu, Ariadna             III       429 5.5      33.5  42.5   25.5
      Tudori, Stefan Cosmin         II        533 5.5      30.0  38.0   22.0
17-26 Bors, Mircea                  NC        401 5        37.5  49.0   29.5
      Popa, Gabriel                 NC        401 5        36.5  48.5   31.0
      Gatu, Paula Alexandra         NC        401 5        35.5  45.5   25.0
      Chiruta, Adrian               III       464 5        35.5  45.0   30.0
      Bostan, Selina                NC        401 5        34.0  44.0   26.0
      Atodiresei, Damian            III       477 5        34.0  42.5   27.5
      Baciu, Alexandru              II        510 5        33.5  43.0   28.0
      Coada, Valeriu                NC        401 5        31.0  40.0   25.0
      Zubcu, Vlad George            III       435 5        31.0  39.0   25.5
      Enache, Tudor                 NC        404 5        28.0  36.5   20.5
27-31 Macovei, Andrei               II        471 4.5      37.0  47.5   26.5
      Saizu, Diana Elena            II        459 4.5      36.0  46.0   27.5
      Cucu, George                  NC        401 4.5      32.5  42.0   23.0
      Ispas, Andrei                 III       426 4.5      32.0  42.0   23.5
      Perju, Sara Nadeea            II        476 4.5      27.0  34.5   17.5
32-41 Gaina, Laurentiu              NC        401 4        31.0  41.0   20.0
      Pintilie, Vlad                II        524 4        31.0  39.0   20.0
      Barbuta, Delia                II        450 4        31.0  38.0   24.0
      Dinu, Sergiu Andrei           III       468 4        30.0  38.5   21.0
      Puscuta, Dan                  NC        401 4        29.5  36.0   18.0
      Pavel, Radu                   NC        401 4        28.5  37.0   18.0
      Stoica, Vlad                  NC        401 4        28.5  35.5   18.0
      Stescu, Ioana                 III       431 4        27.5  38.0   18.0
      Brudiu, Eduard Narcis         III       461 4        27.0  33.5   19.0
      Balteanu, Andrei              III       461 4        25.0  34.5   19.0
42-46 Hrib, Andrada Ioana           II        484 3.5      34.5  45.0   20.0
      Bejan, Clarisa Iustina        II        545 3.5      28.0  35.5   16.0
      Busuioc, Alexandra            NC        401 3.5      27.5  36.0   14.5
      Radulescu, Vlad               NC        401 3.5      26.5  33.0   11.5
      Bresug, Alexandru             III       417 3.5      26.0  35.5   18.5
47-50 Plugaru, Carolina             NC        401 3        29.5  38.0   18.0
      Cozmici, Alexandru            NC        401 3        29.5  36.0   17.0
      Senciuc, Matei Mihaita        NC        401 3        25.0  31.5   13.0
      Padurariu, Stefania Anastasia II        401 3        23.5  30.5   11.0
51-52 Nazarciuc, Cezar Pantelimon   NC        401 2.5      26.0  33.0   10.0
      Dinca, Cristian Andrei        NC        401 2.5      24.0  30.0   12.5
53-54 Pacuraru, Eva                 NC        401 2        22.5  30.0    7.0
      Anghel, Matteo                NC        401 2        21.5  27.5    3.0
 55   Stroe, George                 NC        401 1.5      23.0  30.5   11.0
 56   Barna, Maria                  NC        401 1        19.5  28.0    6.0
 57   Verdes, Adriana               II        517 0         4.5   4.5    0.0


Runda 9
25.08.2008 ora 9

No Name                         Feder Loc Total  Result   Name                               Feder Loc Total

 1 Procopovici, Dumitru (52)    NC    401 [7]      1:0    Lesnic, Galina (44)                NC    401 [7]  
 2 Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [6.5]    0:1    Olinici, Emanuel (13)              II    472 [6]  
 3 Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [5.5]    0:1    Oprita, Matei (2)                  II    565 [6]  
 4 Grama, Cristian (42)         NC    401 [6]      1:0    Roibu, Codrin (22)                 III   436 [5.5]
 5 Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [5.5]   .5:.5   Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [5]  
 6 Coada, Valeriu (35)          NC    401 [5]      0:1    Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [5]  
 7 Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [5]      1:0    Chiruta, Adrian (17)               III   464 [5]  
 8 Gatu, Paula Alexandra (41)   NC    401 [5]      0:1    Calin, Alexandru (16)              III   464 [5]  
 9 Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [4.5]    1:0    Saizu, Diana Elena (20)            II    459 [4.5]
10 Zubcu, Vlad George (23)      III   435 [4.5]   .5:.5   Atodiresei, Damian (11)            III   477 [4.5]
11 Macovei, Andrei (14)         II    471 [4.5]    0:1    Constandache, Andrei (36)          NC    401 [4.5]
12 Munteanu, Ariadna (25)       III   429 [4.5]    1:0    Cucu, George (38)                  NC    401 [4.5]
13 Pavel, Radu (49)             NC    401 [4]      0:1    Baciu, Alexandru (9)               II    510 [4]  
14 Bors, Mircea (31)            NC    401 [4]      1:0    Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [4]  
15 Barbuta, Delia (21)          II    450 [4]      0:1    Bostan, Selina (32)                NC    401 [4]  
16 Stescu, Ioana (24)           III   431 [4]      0:1    Popa, Gabriel (51)                 NC    401 [4]  
17 Enache, Tudor (28)           NC    404 [4]      1:0    Puscuta, Dan (53)                  NC    401 [4]  
18 Perju, Sara Nadeea (12)      II    476 [3.5]    1:0    Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [3.5]
19 Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [3.5]    0:1    Ispas, Andrei (26)                 III   426 [3.5]
20 Balteanu, Andrei (18)        III   461 [3]      1:0    Busuioc, Alexandra (33)            NC    401 [3.5]
21 Plugaru, Carolina (50)       NC    401 [3]      0:1    Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [3]  
22 Brudiu, Eduard Narcis (19)   III   461 [3]      1:0    Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [3]  
23 Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [3]      0:1    Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [3]  
24 Stoica, Vlad (56)            NC    401 [3]      1:0    Dinca, Cristian Andrei (39)        NC    401 [2.5]
25 Bresug, Alexandru (27)       III   417 [2.5]    1:0    Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [2.5]
26 Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [2.5]    1:0    Pacuraru, Eva (47)                 NC    401 [2]  
27 Stroe, George (57)           NC    401 [1.5]    0:1    Anghel, Matteo (45)                NC    401 [1]  
28 Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [2]      1:0    BYE                                               

Clasament dupa runda 8

Place Name                          Feder Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-2  Lesnic, Galina                NC        401 7        37.5  48.5   39.0
      Procopovici, Dumitru          NC        401 7        35.5  46.0   39.0
  3   Abramciuc, Marius             NC        401 6.5      40.0  51.0   39.0
 4-6  Grama, Cristian               NC        401 6        35.5  45.5   35.0
      Olinici, Emanuel              II        472 6        35.0  45.0   34.0
      Oprita, Matei                 II        565 6        34.5  44.5   35.0
 7-9  Cibotaru, Alexandru           NC        401 5.5      35.0  45.5   31.0
      Roibu, Codrin                 III       436 5.5      31.5  41.5   29.5
      Iliazova, Iulia               NC        401 5.5      31.5  41.0   31.0
10-16 Pasniceanu, Iris Stefania     II        525 5        35.0  45.0   31.0
      Chiruta, Adrian               III       464 5        32.5  40.5   30.0
      Dumitras, Teodora Iarina      I         608 5        32.0  42.0   26.0
      Calin, Alexandru              III       464 5        30.0  39.5   25.0
      Gatu, Paula Alexandra         NC        401 5        30.0  39.0   25.0
      Rameder, Carol Sebastian      II        525 5        29.0  37.5   23.5
      Coada, Valeriu                NC        401 5        28.0  35.0   25.0
17-24 Macovei, Andrei               II        471 4.5      34.0  43.5   26.5
      Saizu, Diana Elena            II        459 4.5      32.5  42.5   27.5
      Constandache, Andrei          NC        401 4.5      30.5  39.0   22.5
      Munteanu, Ariadna             III       429 4.5      29.5  38.5   24.5
      Atodiresei, Damian            III       477 4.5      28.5  36.5   27.0
      Cucu, George                  NC        401 4.5      28.0  36.0   23.0
      Tudori, Stefan Cosmin         II        533 4.5      27.5  35.0   21.0
      Zubcu, Vlad George            III       435 4.5      27.0  34.0   25.0
25-34 Popa, Gabriel                 NC        401 4        33.0  43.0   30.0
      Bors, Mircea                  NC        401 4        33.0  43.0   28.5
      Baciu, Alexandru              II        510 4        30.0  39.5   27.0
      Bostan, Selina                NC        401 4        29.5  38.5   25.0
      Dinu, Sergiu Andrei           III       468 4        28.5  35.5   21.0
      Barbuta, Delia                II        450 4        27.5  34.0   24.0
      Pavel, Radu                   NC        401 4        25.5  32.0   18.0
      Puscuta, Dan                  NC        401 4        25.5  31.5   18.0
      Enache, Tudor                 NC        404 4        25.0  32.5   19.5
      Stescu, Ioana                 III       431 4        24.0  33.5   18.0
35-39 Hrib, Andrada Ioana           II        484 3.5      30.5  40.0   20.0
      Ispas, Andrei                 III       426 3.5      27.0  36.0   22.5
      Bejan, Clarisa Iustina        II        545 3.5      24.0  30.5   16.0
      Busuioc, Alexandra            NC        401 3.5      23.5  31.0   14.5
      Perju, Sara Nadeea            II        476 3.5      22.5  29.5   16.5
40-48 Pintilie, Vlad                II        524 3        27.0  35.0   19.0
      Gaina, Laurentiu              NC        401 3        26.0  35.0   19.0
      Plugaru, Carolina             NC        401 3        25.5  34.0   18.0
      Stoica, Vlad                  NC        401 3        25.0  32.0   17.0
      Cozmici, Alexandru            NC        401 3        25.0  31.0   17.0
      Balteanu, Andrei              III       461 3        24.0  32.5   18.0
      Brudiu, Eduard Narcis         III       461 3        24.0  30.5   18.0
      Senciuc, Matei Mihaita        NC        401 3        21.5  27.5   13.0
      Padurariu, Stefania Anastasia II        401 3        19.5  25.5   11.0
49-52 Bresug, Alexandru             III       417 2.5      23.0  31.0   17.5
      Radulescu, Vlad               NC        401 2.5      22.5  29.0   10.5
      Nazarciuc, Cezar Pantelimon   NC        401 2.5      22.0  28.0   10.0
      Dinca, Cristian Andrei        NC        401 2.5      22.0  27.5   12.5
 53   Pacuraru, Eva                 NC        401 2        19.5  25.5    7.0
 54   Stroe, George                 NC        401 1.5      23.0  29.0   11.0
55-56 Anghel, Matteo                NC        401 1        20.5  26.5    2.0
      Barna, Maria                  NC        401 1        18.5  26.0    6.0
 57   Verdes, Adriana               II        517 0         3.5   3.5    0.0


Runda 8
24.08.2008 ora 16

No Name                               Feder Loc Total  Result   Name                         Feder Loc Total

 1 Oprita, Matei (2)                  II    565 [6]      0:1    Procopovici, Dumitru (52)    NC    401 [6]  
 2 Lesnic, Galina (44)                NC    401 [6]      1:0    Gatu, Paula Alexandra (41)   NC    401 [5]  
 3 Chiruta, Adrian (17)               III   464 [5]      0:1    Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [5.5]
 4 Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [5]      0:1    Grama, Cristian (42)         NC    401 [5]  
 5 Olinici, Emanuel (13)              II    472 [5]      1:0    Macovei, Andrei (14)         II    471 [4.5]
 6 Atodiresei, Damian (11)            III   477 [4.5]    0:1    Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [4.5]
 7 Roibu, Codrin (22)                 III   436 [4.5]    1:0    Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [4.5]
 8 Iliazova, Iulia (43)               NC    401 [4.5]    1:0    Zubcu, Vlad George (23)      III   435 [4.5]
 9 Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [4]      1:0    Bors, Mircea (31)            NC    401 [4]  
10 Cucu, George (38)                  NC    401 [4]     .5:.5   Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [4]  
11 Bostan, Selina (32)                NC    401 [4]      0:1    Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [4]  
12 Baciu, Alexandru (9)               II    510 [4]      0:1    Coada, Valeriu (35)          NC    401 [4]  
13 Calin, Alexandru (16)              III   464 [4]      1:0    Pavel, Radu (49)             NC    401 [4]  
14 Popa, Gabriel (51)                 NC    401 [4]      0:1    Munteanu, Ariadna (25)       III   429 [3.5]
15 Constandache, Andrei (36)          NC    401 [3.5]    +:-    Ispas, Andrei (26)           III   426 [3.5]
16 Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [3]      0:1    Enache, Tudor (28)           NC    404 [3]  
17 Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [3]      1:0    Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [3]  
18 Barbuta, Delia (21)                II    450 [3]      1:0    Balteanu, Andrei (18)        III   461 [3]  
19 Puscuta, Dan (53)                  NC    401 [3]      1:0    Brudiu, Eduard Narcis (19)   III   461 [3]  
20 Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [3]      0:1    Stescu, Ioana (24)           III   431 [3]  
21 Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [2.5]    1:0    Plugaru, Carolina (50)       NC    401 [3]  
22 Dinca, Cristian Andrei (39)        NC    401 [2.5]    0:1    Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [2.5]
23 Perju, Sara Nadeea (12)            II    476 [2.5]    1:0    Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [2.5]
24 Bresug, Alexandru (27)             III   417 [2.5]    -:+    Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [2.5]
25 Pacuraru, Eva (47)                 NC    401 [2]      0:1    Stoica, Vlad (56)            NC    401 [2]  
26 Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [1.5]    1:0    Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [2]  
27 Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [2]      1:0    Stroe, George (57)           NC    401 [1.5]
28 Anghel, Matteo (45)                NC    401 [0]      1:0    BYE                                         

Runda 7
23.08.2008 ora 16

No Name                         Feder Loc Total  Result   Name                               Feder Loc Total

 1 Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [5.5]    0:1    Oprita, Matei (2)                  II    565 [5]  
 2 Lesnic, Galina (44)          NC    401 [5]      1:0    Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [5]  
 3 Procopovici, Dumitru (52)    NC    401 [5]      1:0    Grama, Cristian (42)               NC    401 [5]  
 4 Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [4.5]    0:1    Olinici, Emanuel (13)              II    472 [4]  
 5 Gatu, Paula Alexandra (41)   NC    401 [4]      1:0    Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [4]  
 6 Macovei, Andrei (14)         II    471 [4]     .5:.5   Roibu, Codrin (22)                 III   436 [4]  
 7 Chiruta, Adrian (17)         III   464 [4]      1:0    Popa, Gabriel (51)                 NC    401 [4]  
 8 Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [4]     .5:.5   Iliazova, Iulia (43)               NC    401 [4]  
 9 Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [3.5]   .5:.5   Calin, Alexandru (16)              III   464 [3.5]
10 Bors, Mircea (31)            NC    401 [3.5]   .5:.5   Baciu, Alexandru (9)               II    510 [3.5]
11 Munteanu, Ariadna (25)       III   429 [3.5]    0:1    Atodiresei, Damian (11)            III   477 [3.5]
12 Zubcu, Vlad George (23)      III   435 [3.5]    1:0    Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [3]  
13 Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [3]      1:0    Cozmici, Alexandru (37)            NC    401 [3]  
14 Balteanu, Andrei (18)        III   461 [3]      0:1    Pavel, Radu (49)                   NC    401 [3]  
15 Coada, Valeriu (35)          NC    401 [3]      1:0    Barbuta, Delia (21)                II    450 [3]  
16 Enache, Tudor (28)           NC    404 [3]      0:1    Cucu, George (38)                  NC    401 [3]  
17 Plugaru, Carolina (50)       NC    401 [3]      0:1    Bostan, Selina (32)                NC    401 [3]  
18 Ispas, Andrei (26)           III   426 [2.5]    1:0    Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [2.5]
19 Puscuta, Dan (53)            NC    401 [2.5]   .5:.5   Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [2.5]
20 Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [2.5]    0:1    Constandache, Andrei (36)          NC    401 [2.5]
21 Brudiu, Eduard Narcis (19)   III   461 [2]      1:0    Perju, Sara Nadeea (12)            II    476 [2.5]
22 Stescu, Ioana (24)           III   431 [2]      1:0    Senciuc, Matei Mihaita (55)        NC    401 [2]  
23 Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [2]     .5:.5   Bresug, Alexandru (27)             III   417 [2]  
24 Stoica, Vlad (56)            NC    401 [2]      0:1    Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [2]  
25 Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [1.5]    1:0    Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [1.5]
26 Stroe, George (57)           NC    401 [1.5]    0:1    Dinca, Cristian Andrei (39)        NC    401 [1.5]
27 Pacuraru, Eva (47)           NC    401 [1]      +:-    Barna, Maria (30)                  NC    401 [1]  
28 Anghel, Matteo (45)          NC    401 [0]      0:1    Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [1]  

Runda 6
23.08.2008 ora 9

No Name                               Feder Loc Total  Result   Name                         Feder Loc Total

 1 Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [4.5]   .5:.5   Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [5]  
 2 Oprita, Matei (2)                  II    565 [4]      1:0    Chiruta, Adrian (17)         III   464 [4]  
 3 Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [4]      1:0    Popa, Gabriel (51)           NC    401 [4]  
 4 Olinici, Emanuel (13)              II    472 [4]      0:1    Lesnic, Galina (44)          NC    401 [4]  
 5 Grama, Cristian (42)               NC    401 [4]      1:0    Bors, Mircea (31)            NC    401 [3.5]
 6 Baciu, Alexandru (9)               II    510 [3.5]    0:1    Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [3.5]
 7 Atodiresei, Damian (11)            III   477 [3]     .5:.5   Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [3.5]
 8 Barbuta, Delia (21)                II    450 [3]      0:1    Dumitras, Teodora Iarina (1) I     608 [3]  
 9 Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [3]     .5:.5   Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [3]  
10 Bostan, Selina (32)                NC    401 [3]      0:1    Macovei, Andrei (14)         II    471 [3]  
11 Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [3]      0:1    Roibu, Codrin (22)           III   436 [3]  
12 Coada, Valeriu (35)                NC    401 [3]      0:1    Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [3]  
13 Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [2.5]    0:1    Gatu, Paula Alexandra (41)   NC    401 [3]  
14 Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [2.5]    1:0    Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [2.5]
15 Calin, Alexandru (16)              III   464 [2.5]    1:0    Ispas, Andrei (26)           III   426 [2.5]
16 Constandache, Andrei (36)          NC    401 [2.5]    0:1    Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [2]  
17 Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [2]      0:1    Balteanu, Andrei (18)        III   461 [2]  
18 Cucu, George (38)                  NC    401 [2]      1:0    Brudiu, Eduard Narcis (19)   III   461 [2]  
19 Pavel, Radu (49)                   NC    401 [2]      1:0    Stescu, Ioana (24)           III   431 [2]  
20 Bresug, Alexandru (27)             III   417 [2]      0:1    Plugaru, Carolina (50)       NC    401 [2]  
21 Senciuc, Matei Mihaita (55)        NC    401 [2]      0:1    Enache, Tudor (28)           NC    404 [2]  
22 Cozmici, Alexandru (37)            NC    401 [2]      1:0    Stoica, Vlad (56)            NC    401 [2]  
23 Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [1.5]    1:0    Dinca, Cristian Andrei (39)  NC    401 [1.5]
24 Perju, Sara Nadeea (12)            II    476 [1.5]    1:0    Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [1.5]
25 Puscuta, Dan (53)                  NC    401 [1.5]    +:-    Barna, Maria (30)            NC    401 [1]  
26 Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [1]     .5:.5   Stroe, George (57)           NC    401 [1]  
27 Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [1]      0:1    Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [1]  
28 Pacuraru, Eva (47)                 NC    401 [0]      1:0    Anghel, Matteo (45)          NC    401 [0]  

Runda 5
22.08.2008 ora 16

No Name                         Feder Loc Total  Result   Name                               Feder Loc Total

 1 Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [4]      1:0    Lesnic, Galina (44)                NC    401 [4]  
 2 Popa, Gabriel (51)           NC    401 [4]      0:1    Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [3.5]
 3 Bors, Mircea (31)            NC    401 [3.5]    0:1    Oprita, Matei (2)                  II    565 [3]  
 4 Roibu, Codrin (22)           III   436 [3]      0:1    Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [3]  
 5 Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [3]     .5:.5   Baciu, Alexandru (9)               II    510 [3]  
 6 Bostan, Selina (32)          NC    401 [3]      0:1    Olinici, Emanuel (13)              II    472 [3]  
 7 Macovei, Andrei (14)         II    471 [3]      0:1    Chiruta, Adrian (17)               III   464 [3]  
 8 Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [3]      0:1    Grama, Cristian (42)               NC    401 [3]  
 9 Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [2.5]    1:0    Calin, Alexandru (16)              III   464 [2.5]
10 Dumitras, Teodora Iarina (1) I     608 [2]      1:0    Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [2.5]
11 Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [2]      0:1    Coada, Valeriu (35)                NC    401 [2]  
12 Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [2]      1:0    Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [2]  
13 Ispas, Andrei (26)           III   426 [2]     .5:.5   Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [2]  
14 Bresug, Alexandru (27)       III   417 [2]      0:1    Atodiresei, Damian (11)            III   477 [2]  
15 Cucu, George (38)            NC    401 [2]      0:1    Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [2]  
16 Brudiu, Eduard Narcis (19)   III   461 [2]      0:1    Gatu, Paula Alexandra (41)         NC    401 [2]  
17 Plugaru, Carolina (50)       NC    401 [2]      0:1    Barbuta, Delia (21)                II    450 [2]  
18 Stoica, Vlad (56)            NC    401 [2]      0:1    Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [2]  
19 Constandache, Andrei (36)    NC    401 [1.5]    1:0    Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [1.5]
20 Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [1.5]    1:0    Puscuta, Dan (53)                  NC    401 [1.5]
21 Enache, Tudor (28)           NC    404 [1.5]   .5:.5   Perju, Sara Nadeea (12)            II    476 [1]  
22 Balteanu, Andrei (18)        III   461 [1]      1:0    Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [1]  
23 Stescu, Ioana (24)           III   431 [1]      1:0    Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [1]  
24 Pavel, Radu (49)             NC    401 [1]      +:-    Barna, Maria (30)                  NC    401 [1]  
25 Dinca, Cristian Andrei (39)  NC    401 [1]     .5:.5   Busuioc, Alexandra (33)            NC    401 [1]  
26 Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [1]      1:0    Stroe, George (57)                 NC    401 [1]  
27 Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [1]      1:0    Pacuraru, Eva (47)                 NC    401 [0]  
28 Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [0]      +:-    Mateo, Anghel (45)                 NC    401 [0]  


Runda 4
21.08.2008 ora 16

No Name                               Feder Loc Total  Result   Name                         Feder Loc Total

 1 Olinici, Emanuel (13)              II    472 [3]      0:1    Popa, Gabriel (51)           NC    401 [3]  
 2 Grama, Cristian (42)               NC    401 [3]      0:1    Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [3]  
 3 Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [3]     .5:.5   Bors, Mircea (31)            NC    401 [3]  
 4 Lesnic, Galina (44)                NC    401 [3]      1:0    Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [2.5]
 5 Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [2]      0:1    Roibu, Codrin (22)           III   436 [2]  
 6 Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [2]      0:1    Oprita, Matei (2)            II    565 [2]  
 7 Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [2]      1:0    Ispas, Andrei (26)           III   426 [2]  
 8 Baciu, Alexandru (9)               II    510 [2]      1:0    Bresug, Alexandru (27)       III   417 [2]  
 9 Atodiresei, Damian (11)            III   477 [2]      0:1    Bostan, Selina (32)          NC    401 [2]  
10 Coada, Valeriu (35)                NC    401 [2]      0:1    Macovei, Andrei (14)         II    471 [2]  
11 Chiruta, Adrian (17)               III   464 [2]      1:0    Cucu, George (38)            NC    401 [2]  
12 Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [2]      0:1    Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [2]  
13 Barbuta, Delia (21)                II    450 [2]      0:1    Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [2]  
14 Calin, Alexandru (16)              III   464 [1.5]    1:0    Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [1.5]
15 Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [1.5]    1:0    Constandache, Andrei (36)    NC    401 [1.5]
16 Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [1]     .5:.5   Enache, Tudor (28)           NC    404 [1]  
17 Barna, Maria (30)                  NC    401 [1]      0:1    Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [1]  
18 Busuioc, Alexandra (33)            NC    401 [1]      0:1    Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [1]  
19 Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [1]      1:0    Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [1]  
20 Gatu, Paula Alexandra (41)         NC    401 [1]      1:0    Perju, Sara Nadeea (12)      II    476 [1]  
21 Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [1]      1:0    Dinca, Cristian Andrei (39)  NC    401 [1]  
22 Plugaru, Carolina (50)             NC    401 [1]      1:0    Balteanu, Andrei (18)        III   461 [1]  
23 Brudiu, Eduard Narcis (19)         III   461 [1]      1:0    Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [1]  
24 Stoica, Vlad (56)                  NC    401 [1]      1:0    Stescu, Ioana (24)           III   431 [1]  
25 Stroe, George (57)                 NC    401 [1]      0:1    Puscuta, Dan (53)            NC    401 [.5] 
26 Mateo, Anghel (45)                 NC    401 [0]      0:1    Pavel, Radu (49)             NC    401 [0]  
27 Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [0]      1:0    Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [0]  
28 Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [0]      1:0    Pacuraru, Eva (47)           NC    401 [0]  

Runda 3
20.08.2008 ora 16

No Name                         Feder Loc Total  Result   Name                               Feder Loc Total

 1 Oprita, Matei (2)            II    565 [2]      0:1    Grama, Cristian (42)               NC    401 [2]  
 2 Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [2]      1:0    Baciu, Alexandru (9)               II    510 [2]  
 3 Bors, Mircea (31)            NC    401 [2]      1:0    Atodiresei, Damian (11)            III   477 [2]  
 4 Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [2]      0:1    Olinici, Emanuel (13)              II    472 [2]  
 5 Popa, Gabriel (51)           NC    401 [2]      1:0    Barbuta, Delia (21)                II    450 [2]  
 6 Ispas, Andrei (26)           III   426 [2]      0:1    Lesnic, Galina (44)                NC    401 [2]  
 7 Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [1.5]    0:1    Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [2]  
 8 Cibotaru, Alexandru (34)     NC    401 [1.5]    1:0    Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [1.5]
 9 Stescu, Ioana (24)           III   431 [1]      0:1    Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [1]  
10 Enache, Tudor (28)           NC    404 [1]      0:1    Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [1]  
11 Bostan, Selina (32)          NC    401 [1]      1:0    Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [1]  
12 Perju, Sara Nadeea (12)      II    476 [1]      0:1    Bresug, Alexandru (27)             III   417 [1]  
13 Macovei, Andrei (14)         II    471 [1]      1:0    Barna, Maria (30)                  NC    401 [1]  
14 Dinu, Sergiu Andrei (15)     III   468 [1]      0:1    Coada, Valeriu (35)                NC    401 [1]  
15 Constandache, Andrei (36)    NC    401 [1]     .5:.5   Calin, Alexandru (16)              III   464 [1]  
16 Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [1]      0:1    Chiruta, Adrian (17)               III   464 [1]  
17 Balteanu, Andrei (18)        III   461 [1]      0:1    Cucu, George (38)                  NC    401 [1]  
18 Gaina, Laurentiu (40)        NC    401 [1]      1:0    Brudiu, Eduard Narcis (19)         III   461 [1]  
19 Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [1]      1:0    Plugaru, Carolina (50)             NC    401 [1]  
20 Roibu, Codrin (22)           III   436 [1]      1:0    Stoica, Vlad (56)                  NC    401 [1]  
21 Stroe, George (57)           NC    401 [1]      0:1    Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [1]  
22 Puscuta, Dan (53)            NC    401 [.5]     0:1    Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [0]  
23 Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [0]      1:0    Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [0]  
24 Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [0]      1:0    Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [0]  
25 Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [0]      1:0    Pavel, Radu (49)                   NC    401 [0]  
26 Pacuraru, Eva (47)           NC    401 [0]      0:1    Dinca, Cristian Andrei (39)        NC    401 [0]  
27 Radulescu, Vlad (54)         NC    401 [0]      0:1    Gatu, Paula Alexandra (41)         NC    401 [0]  
28 Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [0]      1:0    Mateo, Anghel (45)                 NC    401 [0]  


Runda 2
20.08.2008 ora 9



No Name                               Feder Loc Total  Result   Name                         Feder Loc Total

 1 Bresug, Alexandru (27)             III   417 [1]      0:1    Oprita, Matei (2)            II    565 [1]  
 2 Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [1]      0:1    Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [1]  
 3 Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [1]      0:1    Bors, Mircea (31)            NC    401 [1]  
 4 Baciu, Alexandru (9)               II    510 [1]      1:0    Bostan, Selina (32)          NC    401 [1]  
 5 Cibotaru, Alexandru (34)           NC    401 [1]     .5:.5   Hrib, Andrada Ioana (10)     II    484 [1]  
 6 Atodiresei, Damian (11)            III   477 [1]      1:0    Constandache, Andrei (36)    NC    401 [1]  
 7 Olinici, Emanuel (13)              II    472 [1]      1:0    Gaina, Laurentiu (40)        NC    401 [1]  
 8 Chiruta, Adrian (17)               III   464 [1]      0:1    Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [1]  
 9 Grama, Cristian (42)               NC    401 [1]      1:0    Balteanu, Andrei (18)        III   461 [1]  
10 Brudiu, Eduard Narcis (19)         III   461 [1]      0:1    Popa, Gabriel (51)           NC    401 [1]  
11 Lesnic, Galina (44)                NC    401 [1]      1:0    Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [1]  
12 Barbuta, Delia (21)                II    450 [1]      1:0    Stroe, George (57)           NC    401 [1]  
13 Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [1]      1:0    Roibu, Codrin (22)           III   436 [1]  
14 Stoica, Vlad (56)                  NC    401 [1]      0:1    Ispas, Andrei (26)           III   426 [1]  
15 Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [0]      1:0    Puscuta, Dan (53)            NC    401 [.5] 
16 Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [.5]     1:0    Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [0]  
17 Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [0]      0:1    Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [0]  
18 Cucu, George (38)                  NC    401 [0]      1:0    Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [0]  
19 Dinca, Cristian Andrei (39)        NC    401 [0]      0:1    Perju, Sara Nadeea (12)      II    476 [0]  
20 Gatu, Paula Alexandra (41)         NC    401 [0]      0:1    Macovei, Andrei (14)         II    471 [0]  
21 Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [0]      +:-    Mateo, Anghel (45)           NC    401 [0]  
22 Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [0]      0:1    Calin, Alexandru (16)        III   464 [0]  
23 Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [0]      1:0    Pacuraru, Eva (47)           NC    401 [0]  
24 Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [0]      0:1    Stescu, Ioana (24)           III   431 [0]  
25 Pavel, Radu (49)                   NC    401 [0]      0:1    Enache, Tudor (28)           NC    404 [0]  
26 Barna, Maria (30)                  NC    401 [0]      1:0    Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [0]  
27 Plugaru, Carolina (50)             NC    401 [0]      1:0    Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [0]  
28 Radulescu, Vlad (54)               NC    401 [0]      0:1    Coada, Valeriu (35)          NC    401 [0]  


Runda 1
19.08.2008 ora 16



No Name                         Feder Loc Total  Result   Name                               Feder Loc Total

 1 Abramciuc, Marius (29)       NC    401 [0]      1:0    Dumitras, Teodora Iarina (1)       I     608 [0]  
 2 Oprita, Matei (2)            II    565 [0]      1:0    Barna, Maria (30)                  NC    401 [0]  
 3 Bors, Mircea (31)            NC    401 [0]      +:-    Bejan, Clarisa Iustina (3)         II    545 [0]  
 4 Tudori, Stefan Cosmin (4)    II    533 [0]      0:1    Bostan, Selina (32)                NC    401 [0]  
 5 Busuioc, Alexandra (33)      NC    401 [0]      0:1    Pasniceanu, Iris Stefania (5)      II    525 [0]  
 6 Rameder, Carol Sebastian (6) II    525 [0]      0:1    Cibotaru, Alexandru (34)           NC    401 [0]  
 7 Coada, Valeriu (35)          NC    401 [0]      0:1    Pintilie, Vlad (7)                 II    524 [0]  
 8 Verdes, Adriana (8)          II    517 [0]      -:+    Constandache, Andrei (36)          NC    401 [0]  
 9 Cozmici, Alexandru (37)      NC    401 [0]      0:1    Baciu, Alexandru (9)               II    510 [0]  
10 Hrib, Ioana (10)             II    484 [0]      1:0    Cucu, George (38)                  NC    401 [0]  
11 Dinca, Cristian Andrei (39)  NC    401 [0]      0:1    Atodiresei, Damian (11)            III   477 [0]  
12 Perju, Sara Nadeea (12)      II    476 [0]      0:1    Gaina, Laurentiu (40)              NC    401 [0]  
13 Gatu, Paula Alexandra (41)   NC    401 [0]      0:1    Olinici, Emanuel (13)              II    472 [0]  
14 Macovei, Andrei (14)         II    471 [0]      0:1    Grama, Cristian (42)               NC    401 [0]  
15 Iliazova, Iulia (43)         NC    401 [0]      1:0    Dinu, Sergiu Andrei (15)           III   468 [0]  
16 Calin, Alexandru (16)        III   464 [0]      0:1    Lesnic, Galina (44)                NC    401 [0]  
17 Mateo, Anghel (45)                 401 [0]      0:1    Chiruta, Adrian (17)               III   464 [0]  
18 Balteanu, Andrei (18)        III   461 [0]      1:0    Nazarciuc, Cezar Pantelimon (46)   NC    401 [0]  
19 Pacuraru, Eva (47)           NC    401 [0]      0:1    Brudiu, Eduard Narcis (19)         III   461 [0]  
20 Saizu, Diana Elena (20)      II    459 [0]      1:0    Padurariu, Stefania Anastasia (48) II    401 [0]  
21 Pavel, Radu (49)             NC    401 [0]      0:1    Barbuta, Delia (21)                II    450 [0]  
22 Roibu, Codrin (22)           III   436 [0]      1:0    Plugaru, Carolina (50)             NC    401 [0]  
23 Popa, Gabriel (51)           NC    401 [0]      1:0    Zubcu, Vlad George (23)            III   435 [0]  
24 Stescu, Ioana (24)           III   431 [0]      0:1    Procopovici, Dumitru (52)          NC    401 [0]  
25 Puscuta, Dan (53)            NC    401 [0]     .5:.5   Munteanu, Ariadna (25)             III   429 [0]  
26 Ispas, Andrei (26)           III   426 [0]      1:0    Radulescu, Vlad (54)               NC    401 [0]  
27 Senciuc, Matei Mihaita (55)  NC    401 [0]      0:1    Bresug, Alexandru (27)             III   417 [0]  
28 Enache, Tudor (28)           NC    404 [0]      0:1    Stoica, Vlad (56)                  NC    401 [0]  
29 Stroe, George (57)           NC    401 [0]      1:0    BYE                                        

Lista jucatori


No  Name                          Feder Loc Club                        

1.  Dumitras, Teodora Iarina      I     608 PALATUL COPIILOR BOTOSANI   
2.  Oprita, Matei                 II    565 CS TINERII MAESTRI BUCURESTI
3.  Bejan, Clarisa Iustina        II    545 CS POLITEHNICA IASI         
4.  Tudori, Stefan Cosmin         II    533                             
5.  Pasniceanu, Iris Stefania     II    525 CS POLITEHNICA IASI         
6.  Rameder, Carol Sebastian      II    525 CS POLITEHNICA IASI         
7.  Pintilie, Vlad                II    524 CS POLITEHNICA IASI         
8.  Verdes, Adriana               II    517 CS POLITEHNICA IASI         
9.  Baciu, Alexandru              II    510 CS TINERII MAESTRI BUCURESTI
10. Hrib, Ioana                   II    484                             
11. Atodiresei, Damian            III   477 CS POLITEHNICA IASI         
12. Perju, Sara Nadeea            II    476 CS POLITEHNICA IASI         
13. Olinici, Emanuel              II    472 CS POLITEHNICA IASI         
14. Macovei, Andrei               II    471 CS POLITEHNICA IASI         
15. Dinu, Sergiu Andrei           III   468 CS SERGENTUL VASLUI         
16. Calin, Alexandru              III   464                             
17. Chiruta, Adrian               III   464 CS POLITEHNICA IASI         
18. Balteanu, Andrei              III   461                             
19. Brudiu, Eduard Narcis         III   461 CS DIANA GALATI             
20. Saizu, Diana Elena            II    459                             
21. Barbuta, Delia                II    450 CS POLITEHNICA IASI         
22. Roibu, Codrin                 III   436 CS POLITEHNICA IASI         
23. Zubcu, Vlad George            III   435 CS TINERII MAESTRI BUCURESTI
24. Stescu, Ioana                 III   431                             
25. Munteanu, Ariadna             III   429 CS TINERII MAESTRI BUCURESTI
26. Ispas, Andrei                 III   426 CS POLITEHNICA IASI         
27. Bresug, Alexandru             III   417 PALATUL COPIILOR BOTOSANI   
28. Enache, Tudor                 NC    404                             
29. Abramciuc, Marius             NC    401 MOLDOVA                     
30. Barna, Maria                  NC    401 CS REALITATEA HUSI          
31. Bors, Mircea                  NC    401                             
32. Bostan, Selina                NC    401 MOLDOVA                     
33. Busuioc, Alexandra            NC    401 MOLDOVA                     
34. Cibotaru, Alexandru           NC    401 MOLDOVA                     
35. Coada, Valeriu                NC    401 MOLDOVA                     
36. Constandache, Andrei          NC    401 CS DIANA GALATI             
37. Cozmici, Alexandru            NC    401 CS DIANA GALATI             
38. Cucu, George                  NC    401                             
39. Dinca, Cristian Andrei        NC    401 CS REALITATEA HUSI          
40. Gaina, Laurentiu              NC    401 CS TINERII MAESTRI BUCURESTI
41. Gatu, Paula Alexandra         NC    401 MOLDOVA                     
42. Grama, Cristian               NC    401 Moldova                     
43. Iliazova, Iulia               NC    401 MOLDOVA                     
44. Lesnic, Galina                NC    401 MOLDOVA                     
45. Mateo, Anghel                       401                             
46. Nazarciuc, Cezar Pantelimon   NC    401 MOLDOVA                     
47. Pacuraru, Eva                 NC    401 CS POLITEHNICA IASI         
48. Padurariu, Stefania Anastasia II    401                             
49. Pavel, Radu                   NC    401                             
50. Plugaru, Carolina             NC    401 MOLDOVA                     
51. Popa, Gabriel                 NC    401                             
52. Procopovici, Dumitru          NC    401 MOLDOVA                     
53. Puscuta, Dan                  NC    401 MOLDOVA                     
54. Radulescu, Vlad               NC    401                             
55. Senciuc, Matei Mihaita        NC    401 CS ROMTELECOM SUCEAVA       
56. Stoica, Vlad                  NC    401 CS POLITEHNICA IASI         
57. Stroe, George                 NC    401