youngchess.com



Gens una sumus - Suntem o familie Actualizat la: 24.06.2018 17:17:23
Print
    CAMPIONATUL MONDIAL DE SAH PENTRU TINERI
          BELFORT 2005

 Fete sub 18 ani

Pl             Nom                    Elo  Fed Pts  
  1 m  PURTSELADZE Maka               2313 GEO 8,5      
  2 gf MONGONTUUL Bathuyag            2391 MGL 8,5   
  3 ff MAJDAN Joanna                  2219 POL 8,5    
  4 mf MELIA Salome                   2305 GEO 8  
  5 gf ZAWADZKA Jolanta               2402 POL 7,5  
  6    KOVANOVA Baira                 2321 RUS 7,5   
  7 ff STOJANOVIC Andjelija           2162 SCG 7,5 
  8 mf HOANG Thi Bao Tram             2267 VIE 7,5   
  9    DAULETOVA Gulmira              2122 KAZ 7,5  
 10 ff SZCZEPKOWSKA Karina            2245 POL 7,5   
 11    GUICHARD Pauline               2103 FRA 7,5  
 12    RAEVA Elitsa                   2191 BUL 7  
 13    MARKANTONAKI Haritomeni        2115 GRE 7  
 14    ISGANDAROVA Khayala            2037 AZE 7  
 15    HOOLT Sarah                    2127 GER 6,5  
 16 ff SAVTCHENKO Viktoria            2202 RUS 6,5  
 17 mf POURKASHIYAN Atousa            2261 IRI 6,5 
 18 mf VEGA GUTIERREZ Sabrina         2262 ESP 6,5 
 19 ff GILBERT Jessie                 2151 ENG 6,5   
 20    SOUMYA Swaminathan             2166 IND 6,5  
 21 mf SCHNEIDER Veronika             2215 HUN 6,5  
 22 ff SAVURKO Alexandra              2138 BLR 6,5  
 23 mf VINUTHNA N.                    2268 IND 6,5  
 24    MARTIROSYAN Lia                2120 ARM 6,5  
 25 ff SMITH Olivia                   1955 WLS 6,5   
 26    BOROSOVA Zuzana                2222 SVK 6   
 27    SARQUIS Maria Belen            2149 ARG 6   
 28 ff PINTOR Ariana                  2081 POR 6  
 29    IZA ABETE Amaia                1992 ESP 6  
 30    STEFAN Elisabeta-Elena         2105 ROM 5,5  
 31 ff ROSS Laura                     2118 USA 5,5   
 32 ff ITKIS Khana                    2101 USA 5,5  
 33 mf MORALES MENDOZA Luciana        2149 PER 5,5 
 34 ff CHOISY Mathilde                2113 FRA 5,5 
 35 mf MAR Karmen                     2134 SLO 5,5   
 36    UNTILA Stela                   2065 MDA 5,5  
 37 ff DE-ROSA Maria                  2100 ITA 5,5  
 38    BOLON Karelle                  2064 FRA 5,5  
 39    ERGASHEVA Sarvinos             1954 UZB 5,5 
 40    KANZLER Karina Daniela         1599 BRA 5,5  
 41    GUSSAKOVSKI Jana               2085 GER 5,5  
 42    BAYARAA Zorigt                 2061 MGL 5,5 
 43    BREKKE Jorunn Marie            1945 NOR 5,5   
 44 ff FRANCO Beatriz                 2054 COL 5,5  
 45    MEZIOUD Amina                  1984 ALG 5,5  
 46    SISCHY Monique Sian            1974 RSA 5,5  
 47    KULOVANA Eva                   2137 CZE 5  
 48    COCHET Caroline                2136 FRA 5  
 49    ESTRADA GASPAR Nelly           1994 MEX 5  
 50    KAZAKEVICH Anastasia           1960 CAN 5   
 51    MAUPIN Valerie                 1996 FRA 5  
 52    BERKE Ana                      2037 CRO 5   
 53    PAULAUSKAITE Gintare           1881 LTU 5  
 54    GJORGJIEVA Ivana               1926 MKD 4,5  
 55    DIERCKENS Sarah                1851 BEL 4,5  
 56    ACAR Gizem                     1919 TUR 4,5  
 57    KIM Irina                      1842 UZB 4,5  
 58    HAMSANY Marie                  1599 FRA 4,5   
 59    MAGNIN Segolene                1599 FRA 4,5  
 60    RUDOVSKA Elina                 1599 LAT 4,5 
 61    PINEDA DOMINGUEZ Pamela Marcela1599 MEX 4,5  
 62    HANOVA Gulnar                  1988 TKM 4   
 63    MAIN Kelly-Anna                1599 RSA 4  
 64    FAIRLEY Natasha                1753 NZL 4   
 65    COSOVIC Azra                   1599 BIH 4  
 66    TADJERBASHI Kamelia            1599 SWE 4   
 67    ALFRED Emily                   1599 IRL 4  
 68    MANSOOR Maryam                 1599 UAE 4  
 69    LABATUT Tifany                 1599 FRA 4  
 70    SOONDARSINGH Aditi             1599 TRI 4  
 71    ROLLI Sabrina                  2044 SUI 3,5 
 72    PEARSON Noelle                 1599 RSA 3,5  
 73    DEHIGAMA Rallage Lakmini       1599 SRI 3,5  
 74    WAWERU Charity                 1599 KEN 2  
 75    LAROCQUE Angele                1599 CAN 1,5 


  Fete sub 16 ani

 Pl           Nom                     Elo  Fed Pts  
  1 gf MUZYCHUK Anna                  2364 SLO 9 
  2 ff MIKADZE Miranda                2210 GEO 8,5  
  3 ff HAMRAKULOVA Yulduz             2114 UZB 8,5   
  4    IGNACZ Maria                   2265 HUN 8  
  5 gf HARIKA Dronavalli              2396 IND 8  
  6 ff GUNINA Valentina               2394 RUS 8  
  7    LEKS Hanna                     2173 POL 7,5  
  8    FOISOR Sabina-Francesca        2230 ROM 7,5   
  9    KOZJUKOVA Olga                 1986 LAT 7,5  
 10    SAHELI Nath                    2187 IND 7  
 11 gf CORKE Anya                     2223 HKG 7  
 12 ff PELLETIER Katherine            2096 USA 7  
 13    DARBINIAN Nune                 2072 ARM 7  
 14    BENMESBAH Natacha              2127 FRA 7  
 15 ff CONGIU Mathilde                2046 FRA 7  
 16    GOMES Mary Ann                 2265 IND 7  
 17    AMED Stephanie                 2001 ARG 7   
 18    STEFANOVA Milena               2022 BUL 7  
 19    BATZAYA Yanjav                 1908 MGL 6,5   
 20    RYSBAYEVA Nazerke              1599 KAZ 6,5   
 21    MERKULOVA Irina                1599 UKR 6,5  
 22    GAVRILOVA Anastasia            2082 SUI 6,5  
 23    LAAKE Jasmin                   1936 GER 6,5  
 24    UMUDOVA Nargiz                 2121 AZE 6,5  
 25    ROBLES GARCIA Claudia          2144 ESP 6,5  
 26    BAPTISTA Ana Filipa            2025 POR 6,5   
 27    ZHORZHOLIANI Meri              2019 GEO 6,5  
 28    ATNILOV Bela                   2153 ISR 6,5   
 29    KHUDAYA Iryna                  2043 BLR 6,5  
 30    RAKIC Marija                   2057 SCG 6  
 31 mf SHMIRINA Evgenija              2157 GER 6  
 32    VAN NIES Pauline               2074 NED 6   
 33    LAURENS Julia                  2034 FRA 6  
 34    HUDDLESTON Heather             2027 AUS 6   
 35    FUCHS Judith                   1999 GER 6  
 36    MIDDELVELD Martine             1599 NED 6 
 37    BOLD Sarantungalag             1599 MGL 6  
 38    STEIL-ANTONI Fiona             1956 LUX 6  
 39    ALAVI HOUR Homa                1599 IRI 6  
 40    YILMAZ Ezgi                    1866 TUR 6  
 41    MILLER Naomi                   1943 ENG 5,5  
 42    PAGANOGLOU Anastasia           1948 GRE 5,5   
 43    ONDROVA Michaela               1920 CZE 5,5  
 44    ZAPATA Talia                   2152 PER 5,5   
 45    IKONOMOPOULOU Maria            2044 GRE 5,5 
 46    TONEL Giulia                   1793 ITA 5,5   
 47    TAJIK Saheh                    1599 IRI 5,5  
 48    KHUDAYA Aliaksandra            2117 BLR 5,5   
 49    KANIAK Monika                  1926 POL 5,5   
 50    ALBANO JEREMIAS Bianca         1599 GER 5,5 
 51    MI Yan                         1599 CHN 5,5   
 52    IGNACZ Rozsa                   1903 HUN 5,5  
 53    LE BAIL Clara                  1924 FRA 5,5  
 54    FERRY Justine                  1876 FRA 5,5  
 55    IURASCU Mihaela                1901 MDA 5   
 56    VAN DER MERWE Anna Margaretha  2012 RSA 5   
 57    VAHTRA Tuuli                   1933 EST 5  
 58    GRAS Delphine                  1982 FRA 5   
 59    DE WAAL Ingrid                 1599 RSA 5  
 60    REID Vaness                    1599 AUS 5  
 61    HERRERA Milena                 1599 COL 5  
 62    NIKOLOVA Tzvetelina            1599 USA 5   
 63    KOROID Janna                   1599 FRA 5  
 64    PERRUSSET Barbara              1867 FRA 5  
 65    OHME Melanie                   2066 GER 4,5   
 66    ORSATTI Felicitas              1599 ARG 4,5   
 67    CARRERAS MENDIOLEA Paulina     1599 MEX 4,5  
 68    NADVESNIK Maja                 1599 SLO 4,5  
 69    ZVARIKOVA Alexandra            1599 SVK 4,5   
 70 ff JALLOUL Maya M.                1840 LIB 4,5   
 71    HO Patricia                    1599 CAN 4,5  
 72    ABDYKERIMOVA Salamat           1599 TKM 4,5   
 73    SAMBOLEC Andreja               1947 CRO 4,5   
 74    MEDINA Diana                   1599 BRA 4,5   
 75    TANG Tiffany                   1599 CAN 4,5   
 76    KENNEDY Jane                   1599 TRI 4,5  
 77    HERRERA ZAMUDIO Karol          1599 MEX 4,5  
 78    GJORESKA Nada                  1599 SWE 4,5   
 79    PETKEVICIUTE Justina           1599 LTU 4  
 80    EXLER Veronika                 1599 AUT 4   
 81    BOUDECHICHE Maroua             1599 ALG 4   
 82    LIU Yanqiu                     1599 NZL 4  
 83    SHOVLIN Linsey                 1599 SCO 4  
 84    OOSTHUIZEN Linda               1599 RSA 3,5   
 85    CARLSEN Ellen Oen              1866 NOR 3,5   
 86    SAFAR Noura                    1599 UAE 3,5  
 87    TCHOUGOURIAN Anait             1599 FRA 3,5 
 88    IKEDA Miona                    1599 AUS 3,5  
 89    THORFINNSDOTTIR Elsa           1599 ISL 3,5  
 90    LIBORIO Ana                    1599 POR 3   
 91    SIVARAJ Devisalini             1599 KEN 3  
 92    VANDEKERCKHOVE Ava             1599 BEL 3  
 93    GUEVARA Marisol K.n. Cruz      1599 BRA 3   
 94    FITZPATRICK Chantal            1599 TRI 2  
 95    BREKKE Jorunn Marie            1945 NOR 0  
 96    LE Thanh Phuong Uyen           1599 VIE 0  

 Fete sub 14 ani
 
 Pl            Nom                    Elo  Fed Pts  
  1 mf TAIROVA Elena                  2232 RUS 9  
  2 ff BODNARUK Anastasia             2165 RUS 9  
  3 mf MUZYCHUK Mariya                2113 UKR 9 
  4    KHARISMA Irine                 2010 INA 8,5   
  5    WINKELMANN Elena               2040 GER 8  
  6    LE Hoan Tran Chau              1599 VIE 7,5   
  7    GUADAMURO TORRENTE Ana Isabel  2084 ESP 7,5  
  8    JUSSUPOW Ekaterina             1992 GER 7,5   
  9    RAMYA Krishna I.               2165 IND 7  
 10    SKINKE Katrina                 2100 LAT 7   
 11 ff KULON Klaudia                  2069 POL 7  
 12 ff MELEKHINA Alisa                2163 USA 7  
 13 ff SMITH Hazel                    2023 CAN 7  
 14    GENZLING Sylvie                1968 FRA 7  
 15    RAMIREZ Heimi                  1599 COL 7  
 16    IORDANIDOU Zoi                 1992 GRE 7  
 17    PON N. Krithika                2007 IND 7 
 18 ff GURAMISHVILI Sopiko            2104 GEO 7  
 19    PORAT Maya                     1948 ISR 7  
 20    KRASNODEBSKA Magdalena         1963 POL 7
 21    ZAICHENKO Daria                2023 RUS 6,5   
 22    RYSBAYEVA Algerim              1599 KAZ 6,5  
 23    UUGANBAYAR Khamsuren           1599 MGL 6,5   
 24    PARRILLA Medina                1599 USA 6,5   
 25    DUDAS Eszter                   2000 HUN 6,5  
 26    SAVOLA Laura                   1599 FIN 6,5  
 27    BRUNELLO Roberta               1837 ITA 6,5  
 28    MC VAY Karsten                 1599 USA 6,5   
 29    ERDOS Boglarka                 1981 HUN 6,5   
 30    VALIYEVA Khayala               1599 AZE 6,5  
 31    VOJINOVIC Jovana               1952 SCG 6   
 32    YU Moqi                        1599 CHN 6   
 33    AGREST Inna                    1984 SWE 6   
 34    VETRILA Sanda                  1924 MDA 6 
 35    KHOO Selina                    2006 ENG 6   
 36    HEINATZ Maria                  1940 SUI 6  
 37    WANG Qinke                     1599 CHN 6  
 38    VINCE Viola                    1816 HUN 6  
 39    MOERNAUT Evelien               1935 BEL 6  
 40    MANYOKI Anna                   1850 HUN 6  
 41    LAURUSAITE Brigita             1599 LTU 6   
 42 ff WIID Daleen                    1990 RSA 6  
 43    HOMYAKOVA Katsiaryna           1599 BLR 6   
 44    NEWRKLA Katharina              1599 AUT 6   
 45    DEUR Zrinka                    1918 CRO 5,5   
 46    SANCHEZ DELGADO Lidia          1898 ESP 5,5  
 47    MAROROA Sue Yuchan             1599 NZL 5,5   
 48    ESONBOEVA Gulruhsor            1599 UZB 5,5   
 49    SCHUT Donna                    1599 NED 5,5  
 50    WU Shirley                     1599 NZL 5,5  
 51    BUKHASHEM Fayega               1599 UAE 5,5  
 52    ARMAS Lara-Maria               1599 FRA 5,5   
 53    ABDULAZIZ Eman                 1599 UAE 5,5  
 54    KARMANN Anna                   1599 GER 5,5   
 55    MAKAROVA Natalja               1741 EST 5,5 
 56    GOOSSENS Hanna                 1599 BEL 5,5  
 57    HEINZEL Lisette                1599 AUT 5,5   
 58    FERNANDEZ Laura                1599 FRA 5     
 59    DROBRENSKI Jessika             1599 BRA 5  
 60    ANUSCA Madalina-Maria          1999 ROM 5  
 61    OREHEK Spela                   1749 SLO 5   
 62    ALEKSANIAN Haykuhi             1599 ARM 5  
 63    JORGENSEN Line Jin             1599 NOR 5 
 64 ff ELAMRI Laila A.                1928 MAR 5   
 65    JAMISON Courtney               1599 USA 5  
 66    FORGUES Valerie                1599 FRA 5   
 67    OFFICER Amy                    1599 SCO 5   
 68    CHRISTENSEN Emilie             1599 DEN 5  
 69    BAKALARZ Janet                 1599 LUX 5  
 70    REES Sioned                    1599 WLS 5  
 71    RADFAR Ayda                    1599 IRI 5  
 72    CECHETTO Lea                   1599 FRA 4,5    
 73    SIRKOVA Darena                 1599 BUL 4,5   
 74    OLIVER Tamzin                  1599 AUS 4,5  
 75    HAMZA Amira                    1599 ALG 4,5  
 76    VAN WYK Laetitia               1599 RSA 4,5  
 77    COINTOT Julie                  1599 FRA 4,5 
 78    VALESOVA Sarka                 1599 CZE 4,5  
 79    DANINI Laura                   1599 FRA 4,5  
 80    THORSTEINSDOTTIR Hallgerdur    1599 ISL 4,5  
 81    DANAHER Catherine              1599 IRL 4,5  
 82    HEMANTHAGE Udani Vindya        1599 SRI 4,5   
 83    COSTARIOL Elena                1599 ITA 4,5  
 84    HATTINGH Angelique             1599 RSA 4,5 
 85    KANTOR Reka                    1599 SVK 4,5  
 86    GARUSINGHE U.                  1603 SRI 4   
 87    MAKAROVA Kermen                1877 EST 4  
 88    FRANCIS Gwenaelle              1599 WLS 4   
 89    NARVA Ann                      1599 EST 4  
 90    BELANCIC Andrea                1599 BIH 4  
 91    SOLIS LUNA Karla Teresa        1599 MEX 4  
 92    KLIPPER Noemie                 1599 FRA 3,5   
 93    YUEN Wing-Yan                  1599 FRA 3,5  
 94    JUMAYEVA Maysa                 1599 TKM 3,5   
 95    NAQUIN Cecile                  1599 MNC 3,5  
 96    BANAGA CABRERA Cinthia Berenice1599 MEX 3,5  
 97    KHADIJA Malalla                1599 UAE 3  
 98    MORENO RAMIREZ Janeth Eunice   1599 MEX 3  
 99    RUITER Chelsea                 1599 CAN 3  
100    KATERJI Meghri                 1599 LIB 3   
101    SALLOUM Kimberly               1599 TRI 2   
102    PONNUSAMY Shyaam Nikhil        1962 IND 0   

 Fete sub 12 ani
 
 Pl           Nom                     Elo  Fed Pts   
  1    ARABIDZE Meri                  1599 GEO 10  
  2 ff PAIKIDZE Nazi                  2083 GEO 8   
  3    DANELIA Mariam                 1991 GEO 8  
  4    VO Thi Kim Phung               1599 VIE 8  
  5    LAKSHMI Sahiti P.              1984 IND 8  
  6    SOLOVYOVA Yelyzaveta           1921 UKR 8  
  7    MITRA Hejazipour               1599 IRI 7,5   
  8    CHEN Yidi                      1599 CHN 7,5   
  9    SUAREZ CALVO Alexandra         1924 ESP 7,5   
 10    ENDRESS Anna                   1599 GER 7,5 
 11    PUJARI Rucha                   1833 IND 7,5   
 12    PAVLIDOU Ekaterini             1970 GRE 7,5  
 13    PETROVA Olga                   1599 RUS 7  
 14    HAAST Anne                     1599 NED 7  
 15    VILCE Andrea                   1599 SCG 7   
 16    MAMMADBAYOVA Farida            1599 AZE 7  
 17    SHAKRYAN Zozan                 1599 ARM 7  
 18    BULMAGA Irina                  2074 MDA 7   
 19    DINES Sheila                   1599 ENG 7  
 20    TRIFONOVA Sandra               1599 BUL 7 
 21 ff CORI T. Deysi                  2035 PER 6,5   
 22    SZABO Noemi                    1939 HUN 6,5  
 23    STETSKO Lanita                 1599 BLR 6,5   
 24    LOLICI Iselin                  2049 ROM 6,5   
 25    HAKIMIFARD Ghazal              1599 IRI 6,5   
 26    SMOLKINA Milana                1732 GER 6,5  
 27    KARABAYEVA Zhanna              1599 KAZ 6,5    
 28    ABDALLA Mona Khaled            1599 EGY 6,5  
 29    BOTHA Monique                  1599 RSA 6,5  
 30    SOYLEMEZ Cansu                 1599 TUR 6,5  
 31    HUGHES Rhian                   1599 SCO 6,5  
 32    CAPELO Paola                   1599 ECU 6  
 33    MESSINA Roberta                1845 ITA 6  
 34    ADAMOWICZ Katarzyna            1885 POL 6  
 35    CASTRO Natalia                 1599 COL 6  
 36    QURBONBOYEVA Sarvinoz          1599 UZB 6  
 37    TJOLSEN Katrine                1599 NOR 6  
 38    GREEFF Melissa                 1599 RSA 6  
 39    JIMENEZ LUPIANEZ Laura         1599 ESP 6  
 40    G.SRISHA Gutta                 2092 IND 6  
 41    VEMPATI Gayatri                1599 USA 5,5  
 42    NEUHAUSER Salome               1599 FRA 5,5  
 43    LANGNEROVA Karolina            1599 CZE 5,5  
 44    BACIU Diana                    1849 MDA 5,5  
 45    EDES Zsofia                    1599 SVK 5,5  
 46    SMITH Stephanie                1599 CAN 5,5  
 47    ANU Bayar                      1599 MGL 5,5    
 48    ORLOVA Yelizaveta              1599 CAN 5,5  
 49    JUS Katja                      1599 SLO 5,5   
 50    YU Sally                       1599 AUS 5,5  
 51    AUVRAY Juliette                1599 FRA 5,5   
 52    BATKOVSKYTE Dominyka           1871 LTU 5,5   
 53    LATRECHE Sabrina               1599 ALG 5,5  
 54    KOHI Camilla                   1872 AFG 5,5  
 55    LEFEVRE Margaux                1599 FRA 5  
 56    WILLIAMS Jordana               1599 USA 5   
 57    OSTROWSKA Dominika             1599 POL 5  
 58    DUDAS Szilvia                  1641 HUN 5  
 59    VAN DE MOORTEL Soraya          1599 BEL 5  
 60    LE BAIL Arielle                1599 FRA 5   
 61    RAMIREZ Marysol                1599 ARG 5   
 62    NARVA Trlin                    1599 EST 5  
 63    BRUNELLO Marina                1599 ITA 5  
 64    ESTRADA GASPAR Ariadna Maria   1599 MEX 5  
 65    BERGHOFER Anja                 1599 AUT 5  
 66    LISAC Tihana                   1599 CRO 5   
 67    VAN AARDE Lenke                1599 RSA 5 
 68    PEREIRA Amanda Marques         1599 BRA 4,5  
 69    COLLADO BARBAS Laura           1599 ESP 4,5  
 70    DE LA PARRA HURTADO Daniela    1599 MEX 4,5  
 71    RUSSELL Luthien                1599 AUS 4,5  
 72    BOCHIS Julia                   1599 GER 4,5  
 73    UHL Sarah                      1599 FRA 4,5   
 74    SAUCEY Capucine                1599 FRA 4,5  
 75    PEREIRA Paula                  1599 POR 4,5  
 76    UDUPITIYE GEDERA Samasha       1599 SRI 4,5  
 77    MCGARITY Molly                 1599 AUS 4  
 78    THILAKAWARDALA Asuteshela      1599 SRI 4  
 79    ANNALIYEVA Ogulsuray           1599 TKM 4  
 80    ALONSO Audrey                  1599 FRA 4  
 81    ALAREF Amal                    1599 UAE 4   
 82    YAMBANWALA HERATHMUD Lumbini   1599 SRI 4   
 83    KOWALSKA Sara                  1599 POL 4  
 84    FURLON Sinead                  1599 TRI 4  
 85    ROULE Angela                   1599 FRA 4  
 86    JOHANNSDOTTIR Johanna          1599 ISL 4  
 87    BEJATOVIC Bojana               1599 MKD 3,5   
 88    MOISEJEVA Julija               1599 LAT 3,5  
 89    DODHIA Ashna                   1599 KEN 3,5  
 90    MENCACCI Tiphanie              1599 FRA 3,5  
 91    HOHLUKA Arina                  1599 LAT 3,5
 92    COLL ORTEGA Cristina           1599 ESP 3,5   
 93    LINGL Xenia                    1599 GER 3  
 94    BOISSONNIER Karina             1599 FIN 2,5  
 95    ALLIX Lorna                    1599 WLS 2 
 96    ABI RAAD Maria                 1599 LIB 1,5  
 97    AI RAJAIBI MELENDEZ Nadia Sofia1599 MEX 0  
 98    KANTOR Reka                    1599 SVK 0  
 99    ASMAT Diana                    1599 PER 0  

 Fete sub 10 ani
 
 Pl             Nom                   Elo  Fed Pts  
  1    WANG Jue                       1599 CHN 9  
  2    LACH Aleksandra                1822 POL 8,5  
  3    IWANOW Anna                    1854 POL 8,5  
  4    AFLALO Sophie                  1599 FRA 8,5  
  5    KOTEPALLI Sai Nirupama         1599 IND 8,5  
  6    KOU Yingya                     1599 CHN 8  
  7    ZIAZIULKINA Nastassia          1949 BLR 8  
  8    CASUSOL Cecilia                1599 PER 7,5   
  9    MUCHA Magdalena                1599 POL 7,5  
 10    FATALIYEVA Ulviyya             1599 AZE 7  
 11    CHEN Yuxuan                    1599 CHN 7  
 12    GABOYAN Susanna                1599 ARM 7  
 13    EFROIMSKI Marsel               1599 ISR 7  
 14    IVEKOVIC Tihana                1599 CRO 7  
 15    ATABAYVA Gozel                 1599 TKM 7  
 16    BARANTSEVA Alexandra           2089 UKR 7   
 17    OWENS Megan                    1599 WLS 7  
 18    SAIKHANCHIMEG Tsogtsaikman     1599 MGL 7  
 19    GUO Emma                       1599 AUS 7   
 20    WANG Jiating                   1599 CHN 6,5   
 21    SADUAKASSOVA Dinara            1599 KAZ 6,5   
 22    UNAPHKSHVILI Nani              1599 GEO 6,5  
 23    KABAI Zsuzsanna                1599 HUN 6,5  
 24    ROY Myriam                     1599 CAN 6,5   
 25    MILOTUNOVIC Stefana            1599 SCG 6,5  
 26    HO En-Huei Danielle            1599 SIN 6,5  
 27    AGGOUNE Audessa                1599 FRA 6,5  
 28    SASMAZEL Burcu                 1599 TUR 6,5  
 29    ROY Ali                        1599 SCO 6  
 30    ANAKIDZE Nino                  1963 GEO 6  
 31    GALUNOVA Tsveta                1599 BUL 6  
 32    BARAEVA Irina                  1599 RUS 6  
 33    JOHNOVA Eliska                 1599 CZE 6   
 34    YANG Sylvia                    1599 USA 6   
 35    EID Maha                       1599 FRA 6   
 36    BOTEZ Alexandra                1599 CAN 6  
 37    SKRABANJA Karolina             1599 SLO 6  
 38    ZHURBENSKIY Eve                1599 USA 6  
 39    SCHMITT Katrin                 1599 GER 6  
 40    OSMANODJA Filiz                1599 GER 6  
 41    NOLOT Clementine               1599 FRA 6  
 42    BARAEVA Marina                 1599 RUS 5,5   
 43    BOHORQUEZ Maria                1599 ECU 5,5  
 44    LE Thanh Phuong Uyen           1599 VIE 5,5   
 45    ARANAZ MURILLO Amalia          1599 ESP 5,5   
 46    CHIARION Elisa                 1599 ITA 5,5  
 47    SALAZAR Aura                   1599 COL 5,5   
 48    VUJNOVIC Patricija             1599 CRO 5,5  
 49    CATANEO FERNANDEZ Eunice       1599 MEX 5,5  
 50    SALIGO Laura                   1599 BEL 5,5  
 51    LEPESKAITE Migle               1599 LTU 5,5   
 52    KAZEMI Mahafered               1599 IRI 5,5   
 53    IVANOVA Aleksandra             1599 BUL 5   
 54    BAEKELANT Eva                  1599 BEL 5   
 55    POUILLART Cecile               1599 FRA 5  
 56    RATO Ana                       1599 POR 5  
 57    CHETINA Elizaveta              1599 RUS 5  
 58    ORLINA Laura                   1599 LAT 5
 59    MONEMVASITIS Athina            1599 FRA 5  
 60    KOVACEVIC Ana                  1599 SCG 5  
 61    FOURIE Fallon                  1599 RSA 5   
 62    CAZACU Gabriela                1599 MDA 5  
 63    PIVARD Elsa                    1599 FRA 5   
 64    EL HOUCHEIM Sarah              1599 LIB 5  
 65    RUITER Erika                   1599 CAN 5  
 66    PAPATHANASIOU Aggeliki         1599 GRE 4,5  
 67    NAVROTESCU Andrea-Cristina     1599 ROM 4,5   
 68    KAMERIC Arnella                1599 BIH 4,5   
 69    SELVARATNAM Navodya Chaminie   1599 SRI 4,5   
 70    HALE Stephanie                 1599 ENG 4,5   
 71    ZHOU Qiyu                      1599 FIN 4,5  
 72    PANISOVA Monika                1599 SVK 4  
 73    BRUNET Pauline                 1599 FRA 4  
 74    AZIZOVA Feruza                 1599 UZB 4   
 75    SANTOS RODRIGUES Fernanda      1599 BRA 4  
 76    WILKE Eljeanie                 1599 RSA 4   
 77    EFRON Melissa                  1599 ARG 4  
 78    FLORES RAMIREZ Xenia Astrid    1599 MEX 4  
 79    KORBAN Katrina                 1599 ESP 4   
 80    LALAOUI Feriel                 1599 ALG 4   
 81    SENARATH Kavindi Nipunka       1599 SRI 3,5   
 82    GERHOLD Doris                  1599 AUT 3,5  
 83    JOUBERT Nadia                  1599 RSA 3,5  
 84    SONET Kelly                    1599 FRA 3,5   
 85    BELAFKIH Kimia                 1599 FRA 3  
 86    AISHA Jehad                    1599 UAE 3  
 87    KALUMIN Hasara Maithree D      1599 SRI 2,5  
 88    AUVRAY Honorine                1599 FRA 2   
 89    SATHYANARAYAN Tina             1599 KEN 1,5   
 90    ABDULAZIZ Maryam               1599 UAE 1 
 91    ORLINA D                       1599 LAT 0 
go on top

Print